pondělí, června 16, 2008

Nikdy se nezaregistruji na Twitteru, ep. 2

(Ale jen proto, že mě BVer popichuje...)

Zjistil jsem, že Petr Koubský sleduje fotbal. (Co na sebe ti twitteráci neprásknou, když mají pocit, že jsou jen v přátelském kroužku svých twitsledů -- nebo twitsleďů? Ale nemyslete si, my šmíráci vás vidíme! A chtěl jsem říct, že text v závorkách se do těch 140 znaků nepočítá!). Zkouším si ho představit, jak sedí doma u televize a rozrušeně řve "Kurva, jéééééď!" nebo "Pičo, přihrej!" ale nejde mi to. Nebo nejsou všichni fotbaloví fanoušci takoví?

4 komentáře:

akb řekl(a)...

Drž hubu a nepíčuj, nebo ti jebnu takovou... (Promiňte, Jiří, nešlo odolat.)

Pavel řekl(a)...

@akabecko se nam teda vybarvil ;-)

co naplat, ten 140 znakovej limit se musi nekde projevit, vidis, jIRI, oc prichazis?

a v kolikate epizode konecne prozradis svuj nick na twitteru?

jIRI řekl(a)...

akb: Ano, tak přesně tohle mi jednou řekl jakýsi jinak vcelku normální člověk v hospodě, když jsem si tam v lehce podroušeném stavu utahoval z fotbalu. Pro kolektivní sporty moc nemám pochopení, ale fotbal mně přijde obzvláště nudný: jaký jiný sport může po 90minutách skončit 0:0?

Navíc mám jakousi (jistě idealizovanou) představu vás, jakožto distinguovaného gentlemana, se kterou se tahle zkušenost s fotbalovými fanoušky neslučuje. Tak proto ta malinkatá jedovatost.

A ještě jsem chtěl říct, že se mi ulevilo: občas mám trochu posunutou tu hranici so ještě lidé snesou a co už ne, a trochu jsem se bál, že už jsem ji krapánek přetáhl :-).

jIRI řekl(a)...

BVer: To dřív rozkvetou hrábě, než já bych začal používat Twitter :-).