středa, prosince 01, 2004

It's crunch time

Kdo že to tu nedávno psal, že přesčasy jsou pro blbce, kteří si neumí zorganizovat čas? Aha?

V pátek dopoledne si FedEx vyzvedne prototypový hardware, ke kterému píšu ovládací program a přemístí ho do Japonska. (Když už jsem zmínil FedEx - tyhle tracking numbers jsou opravdu skvělá věc. Můžete si pěkně zkontrolovat, jestli balíček už došel nebo ne, a druhá strana se nemůže vymlouvat na nějaké dopravní zpoždění, celnici a tak podobně. Samozřejmě to má i své nevýhody: Když někdo něco posílá vám, odesílatel si vás může zkontrolovat, a nemůžete se vymlouvat na nějaké dopravní zpoždění, celnici a tak podobně.)

A tak od sedmi sedím v práci, upravuji, dopisuji, edituji.

Snad se dostanu do půlnoci domů.

2 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Nechci byt jizlivy, ale cekal jsem, ze to neni stoprocentni nikdy...
Btw, zajimalo by me, jestli by jsi byl byl tak malo ochoten zdrzovat v praci prescas, ktera Te pravdepodobne bavi (usuzuji na to, protoze, co vim, tak se lide, velice prekvapive ostre, deli dva tabory:
1. usmevavych a spokojenych uzivatelu, vydobytku elektronickeho veku, leckdy az zboznujicich elektroniku obecne
2. lidi co nesnaseji elektroniku a na kazdem kroku nezapomenou pripomenou, ze papirovou knihu nenahradi ani LCD ctecky, ktere si clovek veme do postele), kdybys nemel rodinu a rad necetl? Pro leckoho se stava prace, dokonce, unikem z reality bezneho casto "jen" socialniho zivota, v nemz se neresi ty uzasne veci.
No, jsem jeste asi moc malo zkuseny, ale treba jednou pochopim.

Jirka B

Anonymní řekl(a)...

Na tracking numbers je nejhorsi, ze pak vidite, jak balik prosvistel za den az dva z libovolneho mista na svete do Prahy, kde pak tyden lezi na celnici. Ale aspon se mame na co vymlouvat :-)

At se to Japoncum libi!